Bez laktózy bez ztráty hmotnosti

Potravinová výživa s použitím koktejlů může pomoci trochu zjednodušit ztrátu těchto nežádoucích kilogramů. Máte-li obtížné tolerovat mléko, můžete si myslet, že tyto typy koktejlů a diety jsou mimo otázku. Ale existují volby bez laktózy, které vám pomohou ztratit. Před zahájením stravy s tělesným postižením konzultujte s lékařem.

Výhody koktejlů při výměně jídla

Podle studie z roku 2003 publikované v Mezinárodním věstníku o obezitě a souvisejících metabolických poruchách jsou stravovací náhražky, které používají nízkokalorické obohacené produkty, jako jsou koktejly, jsou účinné a bezpečné při pomoci lidem zhubnout. Tato studie zjistila, že produkty nahrazující pokrmy pomohly lidem v průběhu tříměsíčního období v průměru o 7 až 8% jejich tělesné hmotnosti, ve srovnání s 3 až 7% tělesné hmotnosti pro ty, kteří následovali sníženou kalorickou dietou. Náhrada jídla koktejly pomáhá při hubnutí tím, že pomáhá řídit váš příjem kalorií.

Kdo potřebuje laktózu zdarma

Laktóza je cukr nacházející se v mléce a mléčných výrobcích. Lidé, kteří netolerují laktózu, postrádají enzym potřebný k trávení mléčného cukru, který může způsobit bolest břicha, plyn, průjem nebo nevolnost, a potřeba se vyvarovat nebo omezit příjem laktózy, aby se zabránilo nepohodlí. To znamená, že lidé, kteří trpí nesnášenlivostí laktózy, nemusí být schopni tolerovat koktejly nahradějící mléko na bázi mléka.

Hledání správného poskakování

Ne všechny koktejly na snížení tělesné hmotnosti jsou založené na mléce. Čtení seznamu složek potravin vám může pomoci identifikovat koktejly bez mléka a laktózy. Vyvarujte se otřesům, které obsahují mléko, sušené mléko, sušené mléko, práškové mléko, syrovátku nebo sýry v seznamu ingrediencí, aby se předešlo problémům. Někteří mohou na štítku jasně říct, že nápoj je “bez laktózy”. Ve skutečnosti mnoho z populárních stravovacích plánů nahradí stravu bez laktózy bez ztráty hmotnosti.

Ztrácí a udržuje to

Pokud trpíte nesnášenlivostí laktózy, chrastítka bez ztráty laktózy vám mohou pomoci ztrácet váhu, ale trik ji udržuje. Mnoho jídelních náhradních diet nabízí plány na udržení hmotnosti, které vám pomohou. Tyto plány často naznačují, že budete i nadále používat koktejly na náhradu jídla, a to zejména v případě, že se vaše váha začíná hýbat. Každopádně, klíčem k udržení hmotnosti je monitorovat nepřetržitý příjem kalorií a zůstat v rámci vaší potřeby kalorií pro údržbu hmotnosti.