Informace o ping golfových šachtách

PING je světově proslulá golfová společnost. To bylo zahájeno Karsten Solheim v Redwood, Kalifornie v pozdních padesátých létech a množství profesionálních golfistů, takový jako Bubba Watson, Ryan Moore a Lorena Ochoa, používat PING. Pro amatéry i profesionály, kteří používají PING, je pro jejich hru důležitá volba správného golfového hřídele. Společnost PING vyrábí dva typy golfových šachet: grafit a ocel, z nichž každý má své vlastní vlastnosti.

Grafitové hřídele

Grafitové golfové šachty PING pomáhají snižovat vibrace, ke kterým může dojít, jakmile hráč golfu zasáhne golfovou kouli, jsou také lehčí ve srovnání s ocelovými šachtami. Podle zdroje golfového vybavení jsou grafitové šachty obecně používány začátečníky, protože jsou flexibilnější a odpouštějí, ale mají tendenci ztrácet vzdálenost. V závislosti na golfistovi je golfista schopen zvolit si měkké, pravidelné a tvrdé hřídele flex grafitu.

Ocelové hřídele

Podle zdroje golfového vybavení jsou ocelové šachty méně nákladné a vydrží déle ve srovnání s kluby vybavenými grafitovými šachtami. Ocelové hřídele jsou také těžší než grafitové hřídele a podle Tyleru Pringle z amerického golfu jsou ocelové hřídele vybaveny golfisty s rychlejším houpačkou a ti, kteří chtějí cítit vibrace, známý také jako “zpětná vazba”, aby věděli, kde míč dopadl Hlavu klubu. Stejně jako grafitové šachty, ocelové golfové šachty PING přicházejí také do měkkých, pravidelných a tvrdých ohybů.