Izze pije informace o výživě

IZZE je značka nápojů, která obsahuje čtyři produkty ze všech přírodních složek. Mezi tyto produkty patří IZZE Sparkling Juice, IZZE Esque, IZZE Fortified a IZZE Sparkling Natural Soda. Nápoje jsou bez konzervačních látek, bez lepek a veganů, podle internetových stránek společnosti.

Velikost porce a kalorií

IZZE nápoje přicházejí v 8 a 12 oz. Kontejnery, buď plechovka nebo skleněná láhev v závislosti na produktu. Kontejner má mezi 87 a 107 kalorií v závislosti na chuti a 12-oz. Kontejner má mezi 130 a 160 kalorií, také v závislosti na chuti. Podle webových stránek společnosti “Ounce-za-unce, toto se rovná, ne-li nižší, než jiné džusy, přírodní sody a nové věkové nápoje na trhu.

IZZE šumivá šťáva

Šumivá linie šťávy je dodávána v osmi příchutích včetně granátového jablka, klementinu a ostružiníku. Džus je dostupný v 12-oz. Skleněných lahví a poskytuje v rozmezí 120 až 130 kalorií na láhev v závislosti na chuti. Podle webové stránky společnosti IZZE šumivá šťáva poskytuje dvě porce ovoce na nápoj. Obsah sacharidů v těchto šťávach činí průměrně 31 g, z nichž většina je cukr. IZZE používá fruktózu, přirozeně se vyskytující cukr nacházející se hlavně v ovoci a používá se k oslazení nápojů. Fruktóza, stolní cukr, třtinový cukr a kukuřičný sirup poskytují stejný počet kalorií na gram, takže v tomto ohledu jsou tyto druhy sladidel stejné. Neexistuje bílkovina v šumivé šťávě a šumivá šťáva IZZE je Není významným zdrojem tuku, nasyceného tuku, trans tuku, cholesterolu, dietní vlákniny, vitamínu C, vitamínu A, železa nebo vápníku.

IZZE Esque

IZZE Esque je nízkokalorická verze šumivé šťávy. Tento nápoj je k dispozici ve 12ti oz. Skleněných lahví a je vyroben z čisté ovocné šťávy a šumivé vody. Tři dostupné chuti jsou černé maliny, limon a mandarinka. Každá láhev obsahuje 50 kalorií, zhruba polovinu sacharidů obsažených v pravidelné šumivé šťávě.

IZZE Fortified

IZZE fortified je stejný nápoj jako šumivá šťáva IZZE, ale je obohacen o vitaminy C, B-6 a niacin. Chuťmi jsou klementin, granátové jablko, jablko, grapefruit a ostružina. IZZE Fortified je k dispozici v 8-oz. Může a poskytuje 90 kalorií na plechovku a zhruba 21 g sacharidů. Menší velikost porce tohoto produktu činí o něco nižší kalorie než původní šumivá šťáva.

IZZE šumivá přírodní soda

Tato soda se dodává ve dvou příchutích, zázvor a bříza. Soda je ve 12-oz. Skleněná láhev a poskytuje 120 kalorií a 29 g sacharidů. Opět je většina sacharidů dodávána cukrem.