Jak chodit na svahu, aby zhubla

Jeden pohled kolem kardio oblasti v každé tělocvičně je důkaz, že běžecký pás je populární kus vybavení. Můžete jej použít ke zlepšení kardiovaskulární kondice, spalování tuku, kalorií a vytvarování pevnějšího zadku. Ačkoli běh se zdá být aktivitou volby na běžícím pásu, chůze vám také pomůže zhubnout bez vlivu na kolena, boky a kotníky. Chcete-li zvýšit spálené kalorie na běžeckém trenažéru a získávat více z vašich gluteálních svalů, jděte na svahu.

Před spuštěním pásu postupujte na postranní pásy běžeckého trenažéru. Stiskněte tlačítko rychlého startu na konzole běžeckého trenažéru nebo vyberte z kopce, manuální nebo náhodné možnosti cvičení. Jakmile se řemen začne, pokračujte a začněte chodit.

Stiskněte šipku na šikmém pásu a zvýšíte sklon na pět procent nebo 5,0. Stiskněte tlačítko rychlosti na konzole běžeckého trenažéru a zvýšíte rychlost na nejméně 2,8 mph. Je-li 2,8 mph příliš pomalé, zvyšte jej na 3,0 mph nebo rychlejší.

Procházejte nejméně 20 minut na běžeckém trenažéru, aniž byste drželi na postranních pruzích. Pokud potřebujete držet postranice, snížte rychlost běžeckého trenažéru nebo sklon, ne obojí. Projděte 20 minut pomocí sklonu nejméně tři dny v týdnu.

Přidejte dalších pět minut do běžeckého trenažéru každý týden, dokud nechodíte 45 minut na běžecký pás. Projděte tři dny v týdnu po dobu 45 minut, abyste vypálili ještě více kalorií a zhubli. Sledujte běžecké trenažéry ve vašem cvičení.

Zvyšte svůj běžecký trenažér na 6% po třech týdnech pravidelných trenkových cvičení. Zvyšte sklon běžeckého trenažéru.5 nebo jedno procento každé tři týdny, dokud nebudete schopni chodit po 12tiprocentním sklonu po dobu 45 minut.

Jezte zdravou stravu, která se skládá z chudého masa, ovoce, zeleniny a celozrnných produktů denně. Pít nejméně 32 oz. Vody každý den. Vykonávejte dvě tréninkové tréninky s plnou tělesnou hmotností týdně, kromě běhání trenažéru, abyste ztratili ještě větší váhu.