Jak léčit piercing bradavky

Piercing v bradavkách je spojen s piercingy pupku jako nejoblíbenější ozdobou těla pod krkem. Mohou trvat dlouhou dobu k úplnému vyléčení – od tří do čtyř měsíců pro muže a šest až devět měsíců u žen. Váš piercer by vám měl dát podrobný režim následné péče, který bude následovat, když se postaráte o vaše nové piercing, ale existují některé obecně uznávané pokyny, které je třeba následovat.

Denní čištění

Umyjte si ruce horkou vodou a antimikrobiální čisticí prostředek nebo kastilní mýdlem, než se dotknete místa propichování.

Denní namočení soli

Opláchněte propíchnutí bradavky teplou vodou. To je často nejjednodušší udělat ve sprše. Nechte vodu uvolnit jakýkoli suchý a křupavý materiál kolem kroužku. Použijte tip Q pro odstranění takového materiálu, pokud je to nutné.

Umístěte několik kapek antimikrobiálního čisticího prostředku nebo kastilského mýdla na obě strany piercingových šperků. Umyjte oba vystavené části šperku a vstupní a výstupní otvory pečlivě. Nenechávejte šperky pohybovat nebo otáčet.

Důkladně opláchněte, abyste odstranili všechny stopy zbytků mýdla. Pokud je to možné, nechte vyschnout, v opačném případě vysušte papírovým ručníkem.

Kombinujte 1/4 až 1/2 lžičky. Mořská sůl a 1 šálek horké vody v malém šálku.

Umístěte šálek proti piercingu tak, aby šperky a vstupní / výstupní otvory byly zcela ponořené.

Namočte tři až pět minut.

Důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Vyschnuté na vzduchu nebo na suchý dotek papírovým ručníkem.