Jak nahradit olej v másle

Známý svou sladkou, zemitou chutí, ovesné sušenky jsou oblíbenou volbou pro domácí dezert. Mnoho receptů ovesných receptů na cukr volá po másle, protože poskytuje sladkou, krémovou chuť a také dává cookies jemnou konzistenci. Jako nasycený tuk by měl být příjem másla omezený na minimum, protože zvyšuje hladinu špatného cholesterolu. Použijte olej namísto másla pro mírně zdravější cookie. Většina olejů je nenasycená, což znamená snížení špatného cholesterolu a zvýšení dobrého cholesterolu.

Vynásobte měření másla hodnotou 75 pro stanovení odpovídajícího množství oleje. Pokud například recept volá 1 šálek másla, vynásobte 1 za 75 za získání 75 nebo 3/4. V tomto případě by měl recept získat 3/4 šálku oleje.

Olej přidejte do těstoviny z ovesné kaše v tomtéž pořadí, v jakém by bylo běžně smíseno máslo. Směs se míchá až do úplné kombinace.

Nakrájejte polévkovou lžíci těsta a položte jej na list smažených kuchyní, abyste zajistili, že těsto může zůstat zachováno. Vzhledem k tomu, že olej – tekutý tuk – nahrazuje tuhý tuk, moučka na pečení může skončit. Přidejte cukr do těsta, 1 polévkovou lžíci současně, pokud je těsto příliš tenké.

Pečené ovesné sušenky pečte podle pokynů receptu.