Jak nahradit vajíčka jablkem, banánem a chlebem

Mnoho Američanů není schopno vařit nebo pečovat s vejci, ať už kvůli alergii na bílkoviny z vajec, nebo proto, že v domácnosti je vegan. Vejce se nedají snadno vyměnit, vzhledem k tomu, že v kuchyni hrají více rolí. Často však můžete používat běžné domácí přísady, včetně jablečných, banánů a chleba.

Jablka a banány na pečení

Nahraďte každé vejce ve vašem receptu za 1/4 šálku vařené, ochucené jablko. Nezapomeňte, že jablka mají odlišnou chuť vlastní, vyberte si recept, který je kompatibilní s chutí jablka.

Chléb pro vaření

Použijte 1/4 šálku sýra banánu místo každého vejce v receptu. Opět si vyberte recept, který je kompatibilní s chutí ovoce.

Zvyšte prášek do pečiva v receptu o 1/3 až 1/2. Používání ovoce namísto vajec dává hustší pečivo a zvyšuje se prášek do pečiva.

Připravte si koláčový mix s jablkem v místě vajec, oleje a vody. Bude vlhký a bohatý, ale bude mít nižší obsah tuku a méně kalorií.

Vázat mleté ​​maso na masové kuličky nebo maso s použitím jedné šálky čerstvých strouhaných těstovin nebo 1/2 šálku sušených strínek na každých 1 1/2 lb. Z masa.

Namočte strouhanku do mléka, aby se zlepšil jejich vazebný účinek. Proteiny v mléce pomáhají nahradit vaječné bílkoviny. Před přidáním omrzlin do mletého masa vytlačte přebytečnou vlhkost.

Smíchejte důkladně mleté ​​maso a strouhanku, abyste zajistili konzistentní strukturu v hotové nádobě.

Vaříme směs tak, jak byste normálně používali na masové kuličky, maso nebo jiné pokrmy.