Jak naučit děti házet baseball

Učení, jak hodit míč správně, je nejzákladnější baseballové dovednosti. Správná technika házení může přidávat vzdálenost a sílu k házení a pomáhá vyhnout se zranění, když se ramena dítěte rozvíjí a rozvíjí. Učíte-li dítě správné uchopení a pohyb ramen od začátku, zlepšíte jeho schopnost a uděláte hru ještě příjemnější.

Instruujte hráče, aby umístil svůj index a prostřední prst přes vodorovný šev míče. Palce by měla být zastrčená pod ním. Nechte ho držet míč blíže ke špičkám prstů, než do dlaně, aby se zvýšila rychlost.

Ukažte, jak kohout vaše zápěstí zpět na vrcholu házení pohybu. Držte předloktí své hájící paže s vaší nerozhodnou rukou, abyste ji udrželi stabilní a cvičíte házet pouze pomocí prstů a zápěstí.

Požádejte dítě, aby před provedením výhledu nasměrovalo přední rameno nerozhodujícího ramene k terče, aby přední noha byla kolmá k cíli a aby se zadní část nohy přidala.

Instruujte hráče, aby vytvořil kruhový pohyb s paží při házení. Přiložte ruku dolů kolem stehna a nahoru kolem ramena v kruhu pro správný pohyb ramen, uvádí QCBaseball.com. Nedotýkejte se ruky jako první.

Nastavte vrták, kde dva hráči sjedou na jedno koleno, stejné koleno jako jejich háčky, asi 10 yardů od sebe. Řekněte jim, aby prováděli správné, kruhové házení po určitou dobu. Monitorujte pokrok a nechte je vrátit zpět o pět yardů, pokud se zdá, že jsou připraveni silou svých vrhů.