Jak obnovit chrámové vlasy

Muži často nejdříve zaznamenávají ztrátu vlasů na chrámové ploše nebo na vlasové čáře. Mnozí se na to odkazují jako na “ustupující vlasovou čáru”. Zatímco to není nutně začátek progresivní plešatosti mužského modelu, může to být strašlivé. To může také být velmi matoucí třídění přes stovky produktů vypadávání vlasů a dezinformace na toto téma. Přestože to může být mírně náročné obnovit vlasy chrámu, to může být děláno a tam je další trvalá možnost, pokud jste neúspěšní.

Jak Regrow Temple vlasy

Proveďte jmenování lékaře. Americká asociace na ztrátu vlasů uvádí, že androgenní alopécia, známá také jako mužská plešatost, je příčinou 95 procent ztráty vlasů u mužů. Model plešatosti mužů je hormonální stav způsobený chloupky napadanými a ztenčenými DHT. Americká asociace ztrátových vlasů silně navrhuje proti výzkumu nebo nákupu produktů na vypadávání vlasů na komerčních webových stránkách. Podívejte se na lékaře nebo dermatologa, který má zkušenosti s léčbou tohoto onemocnění. Je důležité určit, že ztráta vlasů je výsledkem plešatosti mužského modelu a nikoliv jiného, ​​daleko méně běžného stavu.

Pokud je ztráta vlasů z tradiční mužské plešatosti, požádejte svého lékaře o lék na předpis Propecia. Omnimedical Search uvádí, že přípravek Propecia je jen pilulka schválená FDA pro ztrátu vlasů. To funguje snížením úrovní DHT. Méně DHT vede k menší ztrátě vlasů.

Koupit minoxidil v obchodě s potravinami. Minoxidil, dříve patentovaný jako Rogaine, je nejvíce prodávanou léčbou vypadávání vlasů ve světě podle webu Hair. Minoxidil je myšlenka fungovat tím, že zvyšuje průtok krve do vlasů na pokožce hlavy, poskytuje ideální prostředí pro růst vlasů.

Koupit Nizoral šampon v obchodě s potravinami. Ketoconazol, primární složka přípravku Nizoral, byla prokázána v belgické studii nazvané “Ketokonazolový šampon: účinek dlouhodobého užívání v androgenní alopecii”, publikovaná v časopise Journal of Dermatology v roce 1998, aby byla účinná také pro stimulaci růstu vlasů a zvýšení hustoty srsti Jako dvě procenta minoxidilu. Výzkumníci považovali ketokonazol za slibný doplněk pro dlouhodobou léčbu androgenní alopecie.

Být konzistentní. Dr. Robert Bernstein, respektovaný chirurg na obnovu vlasů, navrhuje, aby se na přípravku Propecia a minoxidilu drželo 12 měsíců, protože růst vlasů může trvat dlouho, než se stane viditelným. Bernstein také poznamenává, že ačkoli se Propecia a minoxidil dokázaly jenom vrátit vlasy na vrchol pokožky hlavy, mohou určitě “pracovat” v oblasti chrámu, pokud zůstane v této oblasti stále ještě vlasy. Pokud se vaše Propecia, minoxidil a Ketokonazolový šampon vypadávání vlasů léčba je neúspěšná, transplantace vlasů může poskytnout trvalé řešení.