Jak odstranit játrové skvrny přirozeně

Játrové skvrny a věkové skvrny jsou staromódní názvy pro vysoce pigmentované kožní škody způsobené letními slunečními projevy. Lékařský název je solární lengtiginy. Mnoho časově testovaných přírodních léků je populární, ale odborníci na péči o pleť na domácí stránce Remedies.com tvrdí, že prevence je lepší než léčba. Dodržujte toto pravidlo, chcete-li zabránit návratu vašich skvrn poté, co se přírodní odstraňovač skvrn dělá jeho úkolem. Aplikujte opalovací krém pokaždé, když jdete venku. Sluneční lengtiginy se mohou zřídka přeměnit na melanom, což je druh rakoviny kůže. Před aplikací léku ukažte lékaři jakékoliv tmavě pigmentované kožní skvrny.

Smažte nebo jemně nakrájejte v mísiči, čerstvém křenu. Stlačte ho přes sýrovou tkaninu nebo ji zatlačte, abyste získali čerstvou šťávu z křenu.

Stlačte a napněte čerstvou citronovou šťávu.

Smíchejte 1 lžičku. Z čerstvého křenového džusu s 1/2 polévkou. Citronová šťáva, 1/2 lžičky. Jablečný jablečný ocet a 3 kapky esenciálního oleje z rozmarýnu.

Tuto směs nalepte na játrovou skvrnu pomocí bavlněného tampónu. Naneste navlhčený tampón na tmavou skvrnu lepicí páskou a nechte na místě nejméně 30 minut.

Odstraňte tampon po 30 minutách, opláchněte oblast teplou vodou a vysušte.

Na každé ošetřené místo naneste hydratační krém po každé aplikaci.

Opakujte kroky 4 až 6 každé ráno a večer, dokud neuvidíte játrové skvrny, které se zesvětlí na požadovaný tón pleti.