Jak pomáhat mé přítelkyni zhubnout

Možná, že váha přítelkyně začala ovlivňovat její zdraví a důvěru – nebo se obáváte, že by to mohlo v budoucnosti. Naučit se diskutovat o citlivých otázkách, jako je váha, může s vámi a vaší přítelkyní přiblížit. Může vám také pomoci vybudovat zdravější životní styl, který můžete udržet i nadále.

Co se vyvarovat

Diskuse o hmotnosti může být pozemním důbem pro vztahy. Takže učení, jak se k této situaci přiblížit, vám může pomoci navigovat na území. Vyhýbejte se kritice jako “vždycky jíte příliš mnoho” nebo “proč nemůžete pracovat víc?” Naznačuje článek WebMD “10 způsobů, jak pomáhat tomu, kdo miluje”. Negativní komentáře o jejím vzhledu a srovnání s těmi ostatních lidí také nemají místo v diskusi o hubnutí. V ideálním případě by ztráta váhy měla být nápadem vaší přítelkyně – a něco, co ji podporujete, ale nevyvíjejte ji do nátlaku. Vyhněte se jinému negativnímu chování, například odmítání náklonnosti nebo sabotáže své přítelkyně tím, že jíte dezerty před ní, uvádí poznámku Weight Watchers “Jak to říkáte někomu, kdo potřebuje ztratit váhu?

Pomáhat

Jednoduše říkat: “Já lépe jíst a pracovat více”, obvykle není dost pro trvalé hubnutí. Pomozte své přítelkyni přijít s konkrétními cíli, jako “budu chodit po dvou hodinách každý týden” nebo “budu jíst pět až devět porcí ovoce a zeleniny denně”, abych podpořil úspěch, navrhuje Centra pro kontrolu nemoci v článku “Začínáme.” Můžete si vařit doma společně nebo se k ní připojit během svého tréninku, abyste ji povzbudili. Může být také moudré povzbudit ji k tomu, aby navštívila lékaře nebo odborníka na výživu dříve, než začne stravu nebo cvičební program, aby zvýšila její šance na úspěch.

Odměny a povzbuzení

Odměny mohou být lákavé – tak přijít s některými, které nesouvisejí s jídlem. Aktivní datum, jako třeba golf nebo pěší procházka v parku, může povzbudit vaši přítelkyni v jejích cílech o hubnutí, tvrdí Weight Watchers. Zaměřte se na její úspěchy spíše než na její neúspěchy: můžete říci: “Do týdne jste opravdu uvízli ve svém plánu cvičení” spíše než “Musíte přestat užívat tolik kalorií.

Tvá role

Nechte svou přítelkyni vědět, že jste tam pro ni, pokud by chtěla mluvit, a to jak o jejích bojích, tak o jejích úspěších se ztrátou hmotnosti. Uvědomte si, jak zacházíte s vaším vztahem – je důležité, abyste se kromě přírodních porodů stále více zeptali na přítelkyně přítelkyně, práci a další témata, poznamenává WebMD.