Jak říct muži, kterého ho milujete

Bez ohledu na to, jak jste si jisti, že jste o svém člověku, může být opravdu skličující říkat tato tři důležitá slova: “Miluji tě.” Možná jste se na chvíli chtěli setkat a chtěli byste vzít věci na další úroveň, ale nevíte, jestli se člověk cítí stejně. Možná jste vyvinuli láskyplné pocity pro svého přítele a chcete být upřímný, jak se cítíte, ale máte strach ohrozit vaše přátelství. Klíčovým klíčem je připravit se předem, než něco vymýtit ve špatném okamžiku.

Zvažte, jaký může být reakce člověka na vaše prohlášení o lásce. Pokud jste se nějakou dobu setkávali a stále se blížili, můžete být docela přesvědčeni, že vás také miluje. Nicméně, pokud je váš vztah nezávazný, zdá se být neochotný přeměnit ho na něco vážného nebo je v tuto chvíli jen přítelem, měli byste se připravit na odpověď, o které byste možná neměli naději.

Vyberte správný čas a místo, abyste odhalili své pocity. Nejlepší je to udělat, když se nikdo z vás nestará, aby byl jinde. Ujistěte se, že nemáte mnoho rozptýlení. Pokud sdělíte vašemu příteli, že ho milujete, můžete ho chtít udělat na zvláštním místě, jako je umístění vašeho prvního dne nebo ve vašem oblíbeném soukromém, romantickém místě, například v místním parku nebo na pláži. Udělejte to mimořádně zvláštní tím, že přidáte některé zamyšlené dotazy, podle článku “Cosmopolitan” “Jak říkat, že tě miluji”, jako je šampaňské, domácí jídlo nebo svíčky.

Mluv ze srdce. Slova, kterou používáte, jsou méně důležitá než emoce za nimi. Jednoduše říká: “Miluji tě,” je mimořádně silný. Chcete-li použít jinou frazeologii, zvažte jednu z alternativ navržených pastýři a veřejnými řečníky Jim a Carrie Gordon, kteří se šťastně oženili více než 30 let a poradili s mnoha páry, v článku “25 romantických způsobů, jak říci” Miluji tě “pro” Tango “. Ať už říkáte: “Jsi láska mého života,” “Chci být s tebou navždy” nebo “já tě pokládám”, vybrat něco, co odráží povahu tvého vztahu. Pokud odhalujete svou lásku člověku, s nímž nejste ve vztahu, můžete ho trochu připravit. Místo toho, aby oznamoval “Miluji tě!” Z modrých, můžete začít tím, že vysvětlíte, jak moc se o něj staráte a jak jste si všimli, že vaše pocity se během posledních několika měsíců zvětšují.