Jak se zbavit křeče po spuštění

Může se vám to líbit, ale dlouhý čas, ale svalové křeče ve vašich nohou mohou zničit zbytek vašeho dne. Mohou se vyskytnout svalové křeče v důsledku dehydratace a namáhavého namáhání svalů. Po dlouhém působení svalů můžete svaly v nohách nedobrovolně kontrasovat a způsobit bolestivý křeč. Můžete omezit křeče v nohách doma s položkami, které už máte kolem domu. Poraďte se se svým lékařem dříve, než ošetřete vaše křeče nohou, zvláště pokud máte zdravotní stavy nebo zranění.

Třepte nohy, abyste uvolnili svaly a snížili křeče nohou. Roztrhněte svaly směrem vzhůru, směrem ke svému srdci, aby se zvýšil průtok krve do nohy, což pomůže svalům relaxovat. Pokud se během spánku dostanete křeče v nohách, zatřete nohy přímo před spaním.

Natahujte nohy po běhu a před spaním. Ukažte své prsty po dobu pěti vteřin a pak je ohněte. Pokračujte střídavě mezi ukazováním a ohybem prstů po dobu jedné minuty.

Pít vodu nebo sportovní nápoj s elektrolyty ihned po spuštění a zůstat hydratovaný před spaním. Dehydratace může způsobit křeče v nohou a zůstat hydratovaný může pomoci odstranit je.

Umístěte ohřívací podložku nebo elektrickou přikrývku přes nohy před spaním. Teplo uvolní vaše svaly, takže noční křeče nohou jsou méně pravděpodobné.

Běž spát. Pokud jste spánková, běh může způsobit větší svalovou únavu než obvykle. Když se ráno probudíte, vaše nohy se mohou cítit uvolněněji.