Jak snížit obsah tuku ve směsi skořice

Snižování obsahu tuku ve směsi skořice vám umožní vychutnávat si příležitostné make-up při sledování stravy nebo sledování kalorií. Nahrazení části nebo celého oleje v mixu s hnědými kousky způsobí, že jsou nižší v tuku a zanechávají vám pocit, že jste méně vinní, když máte jednu k léčení. Tato zdravější verze může změnit strukturu, což z nich dělá puffier a není to tak žvýkací, ale nižší tuky a kalorií stojí za to, že potřebujete čas na úpravu směsi.

Jogurt

Přečtěte si pokyny k balení pro stanovení požadovaného množství oleje.

Nahraďte polovinu oleje s přidanou zbavenou cukru pro jalovce s nižší obsahem tuku nebo vyměňte plné množství oleje s jablkem pro nízkotučné pečivo.

Smíchejte přísady s dřevěnou lžící nebo gumovou stěrkou, abyste je spojili. Nalijte těsto do olejové pekáče a pečte podle pokynů v balení.

Určete množství tuku a počet vajec potřebných k přípravě směsi skořice.

Náhradní polovinu šálku beztučného jogurtu za poloviční šálek oleje a dvou vajec. Upravte množství jogurtu tak, aby odpovídalo požadavkům na olej a vajíčko co nejblíže. Například nahradit tři čtvrtiny šálku jogurtu pro směs, která potřebuje tři čtvrtiny šálku oleje a tři vejce. Tato náhrada nefunguje při pečení v mikrovlnné troubě nebo v “lehkých” sladkých směsích.

Smíchejte přísady s lžící, dokud nekombinujte. Nalijte směs skořice do připravené pánve a pečte pomocí pokynů k balení.