Jak udělat banány vydrží déle

Jsou balené s živinami a jsou vybaveny vlastním kufříkem – není divu, že banány jsou nejoblíbenějším ovocím ve Spojených státech, podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí. Banány jsou nabité komplexními sacharidy a draslíkem, které pomáhají tělu dodat energii. Navíc banány obsahují neuvěřitelné 9 g vlákniny na 1/2 šálku a žádný tuk. Jednou společnou stížností mezi banány jedlík je, že mají tendenci jít špatně, než jsou jíst, ale podle několika kroků, můžete udělat své banány vydrží déle.

Koupit banány, které jsou zelené na koncích a žluté uprostřed, což znamená, že jsou mírně zralé. Ujistěte se, že banány neobsahují škvíry ani hnědé skvrny. Tím získáte více času, abyste se dostali přes svou parta.

Banány skladujte při pokojové teplotě, dokud nejsou zralé, a vyvarujte se vystavení ohřevu. Teplé teploty způsobí, že banán zraje a zhorší se rychleji.

Zavěste banánovou partii na věšák na banány. To pomáhá zabránit tomu, aby se banány dostaly do pohmatu a příliš špatně.

Banány umístěte do chladničky, jakmile budou zralé. Kůra bude s největší pravděpodobností zčernalá, ale ovocí uvnitř nebude negativně ovlivněno. Chlazení pomůže, aby ovoce trvalo déle.

Zmrazte své banány, pokud nemáte čas jíst všechny, než se zhorší. Banány oloupejte a ovoce umístěte do vzduchotěsné nádoby v mrazáku. Rozmrazte je později, abyste je používali v pečených výrobcích nebo je používali v zmrzlém stavu.