Jak udržet špičku prstů z vycpávky z peep-toe boty

Peep-toed boty, jak název naznačuje, by měly ukázat jen pramen špičky, ne celý šebang. Takže když zjistíte, že se vaše noha klouže dopředu ve vašich botách, co byste měli dělat? Vědět o 411 na peep-toes vám pomůže udržet vaše nohy před klouzání a posuvné a nechte vaše prsty peep, ne pop, ven.

Namontujte vložku boty, aby nedošlo k posunutí nohy kolem boty. Dostupné u většiny prodejen obuvi, balení obuvi na vložky obvykle obsahuje dvě až čtyři vložky. Nedělejte si starosti o to, jak je odlupují, jsou obecně příliš lepivé, než se vyhnat, dokud je neodstraníte sami. Umístěte vložku, kde chcete, aby míč nohy zůstal uložen a držadlo bude mít nohu posunuté dopředu.

Zastavte u obchodů s obuví a někdo měřte nohy, může být houpat špatnou velikostí. Věřte tomu nebo ne, velikost boty se může změnit v dospělosti v důsledku různých faktorů. Stálý po dlouhou dobu může způsobit, že nohy se zvětšují, čímž se zvyšuje velikost obuvi, říká Národní institut pro stárnutí, který je součástí Národního ústavu zdravotnictví. Studie publikovaná v Americkém žurnálu fyzického zdraví a rehabilitace v březnu 2013 zjistila, že těhotenství může způsobit oslabení oblouku nohy, což vede ke změně velikosti nohy, která by mohla být trvalá.

Jděte na klaun jako poslední možnost. Pokud je vaše velikost bot správná, mohlo by to být něco o struktuře boty, která prostě nezačíná nohou. Kobylka může zkoumat strukturu boty, zkontrolovat případné problémy a přizpůsobit ji zevnitř.