Jak vyrobit domácí krém pro odstranění roztržené značky

Krémy a masti, které jsou napříč ochrannými známkami, mohou být drahé. Nenákladnou alternativou je vytvoření vlastních krémů pomocí různých předmětů, které se běžně nacházejí ve vaší kuchyni nebo v koupelně. Stretky jsou často pozorovány v pozdních stádiích těhotenství, po náhlých růstových sportech nebo zesílení svalů. Klinika Mayo definuje stripy jako oddělené pruhované oblasti na kůži běžně vypadající růžové, červené nebo fialové. Na hýždě, stehnech, horních pažích a žaludku se mohou běžně objevit střely. Neexistuje žádná záruka, pokud používáte domácí prostředky pro vybledlé stíny, i když mnoho lidí tvrdí, že použití krémů a mastí pomohlo rychlejší stínění strií.

Olivový olej a Aloe Vera Stretch Mark Cream

Mix 1/2 šálku panenského olivového oleje a 1/2 šálku aloe vera gelu. Míchat je společně s lžící nebo v mixéru.

Kakaový máslový krém

Pierce otevře šest tobolek vitaminu E a čtyři tobolky vitaminu A. Použijte ostrý, sterilní jehlu nebo je ořízněte pomocí nůžek. V kapslích vytlačte kapalinu do směsi. Znovu promíchejte.

Krém uložte do čisté nádoby a nechte ji ochladit.

Strouhněte 2 polévkové lžíce. Včelí vosk do hrnce. Přidejte 1/2 šálku kakaového másla, 1 polévkovou lžíci. Pšeničné klíčky, 1 lžička. Meruňkový olej a 1 lžičku. Vitamín E olej. Pierce vitamín E kapslí se sterilní jehlou a vytlačte roztok z kapslí, pokud není k dispozici vitamín E olej.

Přísady zahřejte při nízké teplotě. Neustále promíchejte a rovnoměrně rozdělte teplo. Pokračujte až do roztavení včelího vosku.

Směs se umístí do sterilní nádoby a ochladí se.