Jak vyrobit přírodní deodorizér pro nohy

Je normální, že se všechny nohy potají, ale někteří lidé bojují s vlhkostí a zápachem více než jiní. Deodoranty na nohou, které jste si koupili v obchodě, mohou mít špatné zápachy, ale jsou často plné drsných přísad, které vám nedělají žádnou laskavost. Přeskočte chemikálie a vytvořte si vlastní deodorátor nohou z přírodních ingrediencí ve vaší kuchyni.

Přidejte 1 litr vody do hrnce. Přiveďte vodu na vařičku pomalu a poté přidejte pět čajových sáčků. Nechte čaj ponořit do vody po dobu až 10 minut. Počkejte, až se čaj ochladí, a poté jej nalijte do velké mísy nebo do misky. Namočte nohy do čaje po dobu 30 minut. Podložte suchým ručníkem, ale neopláchněte.

Směs 1 polévkové lžíce sódy na pečení s několika kapkami vody, aby se vytvořila hustá pasta. Smažte sódu do prstů a chodidel. Vypláchněte pastu vodou a pak vyčistěte nohy. Praštit nohy práškem do nohou nebo kukuřičným škrobem, než obléknete boty, abyste odrazili další vlhkost a zápach.

Vytvořte směs jedné části aloegelu a tří dílů oleje z čajovníku. Smíchejte směs do nohou. Olej z čajovníku slouží jako antiseptikum, takže zabíjí bakterie a bakterie. Toto řešení může také eliminovat nohu sportovce.

Skočte 1 šálek destilované vody, 1/4 šálku čarodějnice a 7 kapek oleje z čajovníku ve spreji. Přidejte tři kapky nějakého esenciálního oleje, jako je levandule, šalvěj, růže nebo pelargónie. Vložte víčko na láhev a dobře se protřepte. Stříkat směs přes vaše nohy, kdykoli potřebujete zbavit zápachu. Můžete také stříkat vnitřek vašich bot, abyste zabránili vzniku špatných zápachů.

Smíchejte 1 šálek octu s 2 litry teplé vody. Namočte nohy do ocetové směsi po dobu 30 minut, poté opláchněte a vysušte.