Jak vyrobit z betonů závaží

Zvedání závaží z betonu má určité výhody. Jedna je cena betonu ve srovnání s kovovou slitinou a litinou. Dalším fakt je, že beton nehrozí. Vytváření vlastních betonových hmot není komplikované. Forma pro lití písku se snadno sestaví a můžete odlévat libovolnou velikost. Betonová směs topení vytváří hladkou povrchovou úpravu a beton s hráškovým štěrkem vytváří texturu. Je zapotřebí uvolňovacího prostředku, aby mokrý beton nepřipojoval k odlitku. Do betonu se přidává betonový přísad, který posiluje směs a redukuje štěpení, když se váhy používají s činky.

Na kotoučovou pilu vysekněte čtyři kusy řeziva o délce 2 palce a 6 palců o délce 24 palců. Postavte kousky na okraji ve formě krabice. Stěhujte se za rohy tím, že zakončíte kusy k okraji dalšího rohu, podobně jako kolečko. Nechte rohy spolu s 16-penny rámování nehty.

Na podlahu nebo na pracovní stůl rozložte čtvercový kus o tloušťce 36 palců. Nastavte čtvercovou formu ve středu plastu.

Smíchejte suchou dávku čistého praného písku a vody. Přidejte jen dost vody na stabilizaci písku tak, aby držel svůj tvar. Naplňte dřevěnou formu pískem.

Vyrovnejte povrch písku náhodným kusem přímého dřeva jako tyče. Pracujte tyč v řezném pohybu přes horní část formy z jedné strany na druhou. Odstraňte zbytky písku z horní části formy a ještě jednou nasaďte písek.

Umístěte plechovku nebo jiný kulatý předmět do středu písku jako vzorek hmotnosti. Stisknutím tlačítka dolů vytvořte obrys v odlévaném písku. Vyjměte písek zevnitř obrysu velkou kuchyňskou lžící, abyste vytvořili odlévání.

Zatlačte krátkou délku ocelového potrubí o průměru 1 1/4 palce do středu odlitku a vytvořte otvor pro činky. Zatlačte celý kus přes odlitek tak, aby byl stabilní.

Viz tabulka směsi směsí a směs vhodných částí betonu, vody a přísady do 5-galonového kbelíku. Konzistence by měla být tekutá, ale neměla by být promyta, důkladně promíchat.

Aplikujte liberální množství uvolňovacího prostředku na dno a na straně odlitku písku a ocelové trubky pomocí štětce na použití. Pomalu nalijte betonovou směs do formy, dokud neodpovídá povrchu odlitku písku.

Nechte beton úplně vyschnout. Otočte ocelovou trubku ručně a vytáhněte ji z odlitku. Zasuňte do otvoru hmotnosti a zvedněte betonovou hmotnost z odlitku. Plochu váhy vyčistěte mokrou houbou.