Jak ztratit 10 liber. Za 10 dní

Ztráta hmotnosti v krátkém časovém období se obvykle nedoporučuje. Rychlá váha znamená, že se obvykle vrátí stejně rychle. Nejlepší způsob, jak zhubnout, jsou v mírném tempu. Mohou však existovat příležitosti, kdy je zapotřebí rychlá hubnutí, například 10 liber. Za 10 dní. Mnoho z těchto případů se může týkat boxerů, zápasníků nebo smíšených bojových umělců, kteří se snaží splnit požadavky na hmotnostní třídu.

Proveďte trénink v intervalu. Bude to vaše srdce sazba nahoru a to také zvýší váš metabolismus. Vyzkoušejte intervalové tréninky při běhu sprintu na vnitřní dráze s vypáleným teplem. To bude zdanění a docela nepohodlné, ale budete rychle zhubnout. Spusťte čtyři sprinty po sobě, začínající na 90 yardů a pak dělat 80 yardů, 70 yardů a 60 yardů. Proveďte dvouminutovou přestávku a zopakujte nastavení. Budete potřebovat pít vodu, abyste doplnili tekutiny.

Zvedněte závaží v tělocvičně. Zdvihání volných závaží přinese nejlepší výsledky. Kromě toho, že jste silnější, budete muset pracovat mnohem tvrději, než byste u strojů jako Nautilus nebo Bowflex. Když pracujete s volnými závažími, musíte vyvážit váhy sami a to vás přinuti k větší práci a spálení více kalorií.

Vraťte se na další kardiovaskulární cvičení. Můžete jezdit, plavat, na kole nebo dokonce chodit. Klíčem je dosáhnout vašeho srdečního tepu nahoru a zvýšit svůj metabolismus tím, že děláte to po dobu nejméně 25 minut najednou. Jedním z nejlepších kardiovaskulárních cvičení je plavání. Kromě toho, že se vaše srdeční frekvence zvyšuje, budete pracovat většinu svalových skupin ve vašem těle.

Jezte pouze zdravé potraviny. Ujistěte se, že každý den jedíte dvě až tři porce čerstvé zeleniny a dvě části čerstvého ovoce. Jezte bílé maso kuře nebo ryby jako hlavní zdroje bílkovin. Vyhněte se vypráženému jídlu, rychlému občerstvení nebo nevyžádaným potravinám. Jezte několik malých jídel každý den místo standardních tří.

Přineste si šálek, žvýkačku a plivněte. Tento poměrně nechutný zvyk používají zápasníci a boxeři v pozdních fázích pokusů o váhu. Můžete zhubnout plivat do šálku, jak budete žvýkat gumu.

Pít vodu každý den. Pít 64 oz. Vody během prvních sedmi dnů vašeho 10denního hubnutí. Pitná voda vám pomůže odstranit toxiny a je dobré pro udržení svalů v nejvyšší účinnosti. Omezte příjem vody na 48 oz. Během posledních tří dnů.