Jak zvýšit mužské libido přirozeně

Mnozí muži si uvědomují velký počet dostupných produktů pro zlepšení libida. Tyto léky a doplňky vás však mohou ohrozit mnoha vedlejšími účinky. Například Viagra může způsobit zarudnutí, bolesti hlavy a žaludeční poruchy. Pokud narazíte na náhlý pokles libida, poraďte se s lékařem. Stav může být způsoben zdravotním postižením, jako je rakovina nebo neurologické onemocnění. Léky, jako antidepresiva, mohou také negativně ovlivnit pohlavní sex.

Snížit stres. Stres může ovlivnit sexuální pohlaví mužů a nalezení způsobu, jak se zbavit každodenního stresu, může pomoci. Vyzkoušejte hluboké dýchání a další relaxační techniky, abyste udrželi stres v zálivu.

Problémy se vztahem k adresám. Pokud máte potíže s partnerem, sexuální disk bude pravděpodobně trpět. Komunikujte s vaším partnerem nebo zvážit terapii párů, abyste mohli vyřešit vaše problémy.

Pohybujte se denně. Cvičení může způsobit, že se cítíte dobře o sobě a vašem těle. Tyto pocity se pravděpodobně přesouvají do ložnice. Sledujte zdravou stravu. Pokud máte nadváhu, ztrácíte váhu tím, že omezíte svůj denní příjem kalorií. Jíst méně než 500 kalorií denně vám pomůže dosáhnout postupné ztráty hmotnosti jedné libry za týden.

Oživte svůj sexuální život. Představení něčeho nového do ložnice může přirozeně zvýšit mužské libido. Videa, hračky a hry na hraní mohou být všechny začleněny, aby vás v náladě pro sex. Poraďte se svým partnerem, abyste zjistili, které věci chcete zahrnout do ložnice.

Jíst potraviny zvyšující libido. Existují určité potraviny, které můžete ve své stravě zahrnout, aby přirozeně zvyšovaly vaše libido. Celer obsahuje hormony, které mohou podpořit sexuální stimulaci. Potraviny s vysokým obsahem zinku, jako jsou měkkýši, mohou zvýšit produkci testosteronu a spermií. Ořechy napomáhají produkci hormonů mužů, protože mají vysoké esenciální mastné kyseliny.