Jalapeno dieta

Jalapenos přidá trochu koření na každé jídlo. Jalapenos jsou velmi zdravé potraviny a mohou být pravidelně přidávány do vaší stravy, aby získaly výhody. Jedním z málo známých zdravotních přínosů jalapenu jsou jeho ztráty hmotnosti. Jalapenos získá vaše srdce čerpání, které skáče – spustí váš metabolismus. Podle výživy Joy Bauerové, pokud jste připraveni urychlit svůj metabolismus, přidejte jalapenos do vaší stravy.

Potraviny, které hoří tuky

Potraviny, které napomáhají spalování tuku, dělají buď tím, že váš metabolismus zvyšuje nebo pomáhá při rozpadu mastných složek. Samotné potraviny spalující tuky nemohou spálit tuky a snížit skladování kalorií. Ale jejich konzumace ve správné kombinaci s ovocem a zeleninou je způsob, jak je účinně spalovat tuky. Tyto potraviny se metabolizují rychleji než ostatní, zvláště když jsou kombinovány s cvičením. Potraviny, které obsahují vlákninu nebo jsou bohaté na vitamín C, jsou zvláště výhodné, pokud jde o spalování tuků. Stejně jako při zahájení jakéhokoli nového plánu stravování, měli byste se poradit se svým lékařem nebo odborníkem na výživu, abyste zajistili správné zdraví a výživu.

Metabolické boostery

Podle odborníka na výživu Joy Bauera byste neměli konzumovat méně než 1 000 kalorií denně. Vaše tělo potřebuje k jídlu jídlo. Crash dieting způsobí zpomalení vašeho metabolismu pouze za účelem úspory energie. Bauer také doporučuje jíst každé čtyři až pět hodin. Jak vaše tělo pracuje na trávení a vstřebávání potravin, váš metabolismus se zvyšuje jako odpověď. Tento efekt je považován za termogenní. Mezi termogenní potraviny patří česnek, paprika, skořice, hořčice, ocet, růžičková kapusta, brokolice, citróny, zázvor, zelí, bobule, petržel, celer, grapefruit, polévky, ovesné vločky a tučné ryby.

Kapsaicin

Podle Susan Robertsové, šéf laboratoře energetického metabolismu na Tufts University v Bostonu, vysoce energické potraviny a občerstvení udržují váš metabolismus v chodu. Tajná složka, která skok začne váš metabolismus, je kapsaicin. Kapsaicin je chemikálie nalezená uvnitř jalapenosu a mnoha dalších paprik. Kapsaicin, který se nachází v několika rostlinách, poskytuje těmto druhům přirozenou obranu proti zvířatům, které by konzumovaly veškerou vegetaci, tvrdí výzkumní pracovníci UCLA Center for Human Nutrition. Představuje horké, pocit pálení, kapsaicin nejen odrazuje přejídání z foragedů, ale i čerpání srdce, které začíná metabolismus. Kapsaicin může sloužit jako potlačující chuť k jídlu, posilovač metabolismu a látku spalující tuky.

Přidávejte Jalapenos k vaší stravě

Jalapenos lze přidat do prakticky jakéhokoli jídla. Pepř může být čerstvý, vařený nebo syrový. Pro jednotlivce, kteří nemusejí mít rádi čerstvé papriky, můžete ve vaření a přípravě jídla používat suché papriky, protože papriky stále obsahují kapsaicin. Navíc, jalapenos mohou být jíst samy, pokud si vychutnáte kořeněné potraviny.

Jalapeno Diet

Podle kuchařské knihy “Jalapeno Diet Madness” existuje mnoho možností pro vytvoření zdravých, dobře vyvážených jídel, které zahrnují jalapenos. Pro základní jídlo můžete jednoduše přidat jalapenos do vajec s tvrdým vařením. Pokud byste chtěli mít více kreativního jídla, můžete udělat jalapeno želé, které zahrnuje jalapenos, koriandr, koření, brokolici a rajčata. Můžete pak přidat jalapeno na vrcholu podávané sumky pro zdravé jídlo. Pro rychlou fixaci nakrájejte jalapenos a přidejte je k oblíbeným dobře vyváženým jídlům. Jalapenos může mít nejvyšší drůbež, ryby a saláty.

Studie provedená univerzitou Laval v Quebeku ukazuje, že účastníci, kteří konzumovali pepřem balené pokrmy a občerstvení, dokázali spálit více než 1 000 kalorií více než ti, kteří v kontrolní skupině nekonzumovali jalapenos. Malé občerstvení s jalapenosem a jinými papričkami navíc může pomáhat udržet vaše tělo v nedostatečném množství paliva. Když vaše tělo vyčerpá palivo, vaše metabolická rychlost může dočasně klesnout, což ztěžuje spalování kalorií.

Účinnost