Je george foreman grill zdravou alternativou?

Moderní kuchaři mají k dispozici různé metody vaření. Typický americký domov má sporák a sporák na vaření, pečení a broušení, stejně jako mikrovlnná trouba pro zrychlené vaření a ohřívání. Mnoho domů má venkovní gril, pomalý sporák, parník nebo fritéza. Gril George Foreman umožňuje vnitřní grilování s minimem přípravy a čištění. K dispozici je také několik typů konkurenčních grilu. Tyto vnitřní grily nabízejí několik zdravých výhod.

Grily George Foreman přicházejí v různých velikostech, což umožňuje vaření jednoho jídla nebo jídlo pro velkou rodinu v závislosti na vašich potřebách. Průměrný Foreman grill postrádá kontrolu teploty, takže je buď “zapnuto” nebo “vypnuto”. Grily mají topný povrch, který současně dodává teplo na horní a dolní část potraviny. Ohřívací plocha je mírně skloněná, aby se maziva mohla spouštět spíše než aby se udržovala ve vařených pokrmech. Plocha vaření nevyžaduje mazání před použitím. Gril opouští atraktivní grilování na jídle, stejně jako venkovní gril.

Kupující často používají grily George Foreman k vaření masa, jako jsou steaky, vepřové kotlety a hamburgery. Můžete ho také použít k vaření vykostěných kuřecích prsíček, filety z ryb, hotdogs, klobásy, pečeného masa a kuřecích plátků a pásků masa a drůbeže. Kreativní kuchaři používají gril pro přípravu ovoce a zeleniny, jako jsou banány, jablka, broskve, hrušky, ananas, lilek, cuketa, cibule, paprika, mrkev, squash a houby. Chléb můžete krátce položit na grilu a přidat další chuťové a grilovací značky.

Foreman grily vaří potraviny bez přídavku tuku a snižují množství roztaveného tuku obklopujícího maso nebo drůbež, jak je vaření, oproti pánvi nebo přípravě trouby. Tato metoda snižuje celkový obsah kalorií a nasycených tuků tím, že umožňuje mazání tuku. Pokud je potravina vhodně vařena a vyjmuta z grilu, může být zdravější než jídlo uvařené na grilu na uhlí, který byl olizován plameny nebo V místech, kde má méně příležitostí k rozvoji potenciálně škodlivých heterocyklických aminů nebo HCA. Podle Národního institutu pro léčivé přípravky mohou grilované maso a drůbež v přírodě také obsahovat polycyklické aromatické uhlovodíky nebo PAH, které mohou být karcinogenní. Používání grilu George Foreman místo toho může snížit expozici těmto sloučeninám.

Zkuste připravit celé jídlo na grilu Foreman, vaření zvířecích produktů odděleně od ovoce, zeleniny a chleba. Odstraňte veškerý viditelný tuk z masa a odstraňte z kuřecích prsou kůži a přebytečný tuk. Připravte všechny potraviny tak, že je nakrájíte na tloušťku nepřesahující 1 palec. Pro maximální výživu vyvarujte se chlebových předmětů, hotdogů a dalších předmětů s vysokým obsahem bílé mouky nebo tuků, ale s nízkou nutriční hodnotou. Místo toho připravte různé druhy ovoce a zeleniny pro extra vitamíny, minerály a antioxidanty.

Základy spotřebičů

Typické využití

Zdravé nebo nezdravé?

Výživné grilování