Je normální ztráta síly, když jste na kulturní diáři?

Ztráta svalové síly, pokud jde o řeznou dietu je častá, ale není to nevyhnutelné. Vzhledem k tomu, že ztráta hmotnosti nevyhnutelně zahrnuje ztrátu jak tuku, tak svalu, nemůžete očekávat, že by během vaší fáze řezání dosáhly nějakých zisků a můžete očekávat, že vaše slabá hmota se mírně sníží také. Ale správné plánování vám pomůže udržet dostatek svalů, takže si pravděpodobně nevšimnete ztráty v posilovně.

Jako kulturista jste pravděpodobně slyšeli příběhy o extrémních nízkokalorických výživách, které tučné tuk prochází během několika týdnů. Zatímco mnoho lidí se těmito diety z netrpělivosti, oni dělají své tělo více škody než dobré. Závažné omezení kalorií způsobí, že se počet na stupnici sníží, ale není to tuk, který ztrácíte. Je to většinou svalstvo a voda – voda se vrátí zpět, když se vrátíte k normálnímu jídlu, ale svalová hmota, pro kterou jste tvrdě pracovali, bude mnohem obtížnější se vrátit – a váš tuk bude stále tam. Neztrácejte víc než dvě libry za týden, abyste zajistili, že většina z nich je tučná. Jednoduše vytvořte denní deficit 1000 kalorií mezi vycvičením a jídlem méně. Pokud klesnete příliš nízko, zjistíte, že vaše síla poklesne. Rozdělte své kalorie mezi pět až osmi jídly a jíst každé dvě nebo tři hodiny, aby zůstali poháněni.

Bílkoviny mají více než opravit a vytvářet svaly, takže vaše tělo to potřebuje, a to iv průběhu fáze řezání. Pokud jí nedostanete bílkovinu, kterou potřebuje, zabere ji z vašich svalů a ztratíte svalovou hmotu a sílu. Během fáze řezu jíst asi 0,54 až 0,77 g bílkovin na kilogram tělesné hmotnosti denně. Jezte trochu na každém jídle, abyste udrželi konstantní, připravené zásobování v krevním řečišti. Vyberte většinou kompletní bílkoviny, jako je drůbež, ryby a chudé maso, aby vaše tělo všechny esenciální aminokyseliny.

Jezte většinu sacharidů s jídlem přímo před tréninkem a po něm – pomůže vám s obnovou svalové hmoty a zajistí, že budete mít dostatek hotového paliva k tomu, abyste pracovali tak tvrdě, jako obvykle, přestože jste snížili celkové množství kalorií. Zamíchejte na 2,3 g na kilogram tělesné hmotnosti denně a získávejte z něj většinu z ovoce a zeleniny. Uložte celé zrnky pro vaše před a po cvičení jídla. Tato praxe vám pomůže udržet váš celkový příjem kalorií v rozumu a současně udržet dostatek pohonných látek, aby se zvedl tak těžký a těžký, jaký jste zvyklí.

Ať už děláte cokoli, nepřeskočte svůj trénink během fáze řezání. Řezná strava zbavuje vaše tělo, i když lehce, a nepoužívá vaše svaly, protože jste zvyklí téměř zaručit, že ztratíte vyšší procento svalstva než tuku. To bude určitě patrné, když se konečně vrátíte do místnosti s tělesným postižením. Držte se pravidelného plánu zvedání, ale neočekávejte, že v tomto období dosáhnete významných zisků. Kardio může pomoct hořet kalorií, ale vynechat maratony ve prospěch krátkých intervalových zasedání. Rozšířené kardio může ve skutečnosti svalovou tkáň v průběhu času zhoršovat.

Nehřejte se

Jesť časté proteiny

Čas vašeho sacharidu

Zvedněte