Jumpsport vs. skywalker trampolíny

JumpSport a Skywalker oba vyrábějí trampolíny v různých velikostech, tvarech a cílech. Podle svého poslání začala společnost JumpSport jako společnost, která poskytuje zábavu a bezpečí pro rodinu přes skoky. V současné době vyrábějí zahradní trampolíny, fitness trampolíny, dětské trampolíny a různé doplňky. Skywalker také vyrábí různé trampolíny, i když se zaměřují na trampolíny v zahradě, dětské trampolíny a příslušenství pro trampolíny. Mají několik fitness trampolíny, ale nevyrábějí celou linii.

Trampolíny JumpSport Fitness

Fitness trampolíny jsou malé odskoky, které se ve vašem domě hodí. Můžete udělat různé kardio a tělesné váhy cvičení na těchto zvýšit svou fyzickou zdatnost. JumpSport má tři samostatné série fitness trampolín. Nejzákladnější je řada 200, konkrétně pro začátečníky. V této sérii mírně odlišných velikostí jsou čtyři různé trampolíny. Jedná se o jejich nejlevnější trampolíny a přichází s cvičením video. Série 300 byla původně vytvořena pro komerční použití, s delšími elastickými šňůrami, které lze nastavit pro napnutí. Existují tři různé modely v této sérii, všechny mírně odlišné velikosti, a všichni přicházejí s cvičením video. Poslední a nejdražší řada je řada Pro, která je vyrobena z dílů na komerční úrovni pro prodlouženou životnost.

Trampolíny Skywalker Fitness

Skywalker nevytváří celou řadu trampolínek pro fitness, ale mají na výběr několik. Mají kruhový mini odraz a čtverec. Náměstí má rukojeť na jedné straně pro lepší vyvážení. Mají také řadu mini trampolín určených pro děti. Jejich trampolíny jsou obecně levnější než JumpSport, ale nejsou navrženy speciálně pro fitness. Proto nemají stejnou úroveň trvanlivosti a nejsou tak nastavitelné.

JumpSport Backyard Trampolines

JumpSport dělá tři řady trampolínů na dvorku. Řada Classic je nejzákladnější a nejlevnější. K dispozici je pět kulatých trampolínek a jedna obdélníková trampolína. Pro trampolínu je k dispozici volitelná záchranná síť, která je k dispozici samostatně. Linka Elite má čtyři kruhové trampolíny různých velikostí, které přicházejí s ochrannou sítí. Tyto trampolíny mají extra polstrování a delší záruku než řada Classic. Nakonec trampolíny AlleyOOP přicházejí také s bezpečnostní sítí a jsou vyrobeny z odolnějšího, rychlejšího materiálu pro silnější a bezpečnější trampolínu. K dispozici je osm velikostí a tvarů a záruka po celou dobu životnosti.

Trampolíny Skywalker Backyard

Skywalker vyrábí velký výběr trampolínů na dvorku, které jsou o něco levnější než trampolíny JumpSport. Obsahují 16 různých velikostí a tvarů, včetně kruhů, oválů, obdélníků a čtverců. Jejich trampolíny přicházejí s bezpečnostní sítí a některé jsou vybaveny herními doplňky, jako je basketbalový obruč, volejbalová síť nebo házet hry.