Keebler klub křupuje informace o výživě

Keebler Club Crackers má lehkou, máslovou chuť a společnou občerstvení. Krekery klubu poskytují málo nutriční hodnoty, pokud jde o vitamíny nebo minerály, ale zůstávají jedním z nejoblíbenějších produktů společnosti Keebler. Keebler prodává osm různých odrůd Club Crackers včetně Butter Česnek, Cheddar, Multi-Grain, Club Minis, Snack Tyčinky, Redukovaný tuk, Honey Wheat a Original Club. Informace o výživě se týkají pouze Keebler Club Original Crackers.

Velikost porce a kalorií

Čtyři originální klubové krekry tvoří jednu porci a 16 oz. Box of Club Crackers obsahuje 32 porcí. Jediná porce Keebler Clubu Original Crackers má 70 kalorií a 25 z těchto kalorií pochází z tuku.

Složky

Keebler Club Original Crackers jsou vyrobeny z rostlinného zkrácení, kukuřičného sirupu s vysokým obsahem fruktózy, sójového oleje, cukru, riboflavinu, thiaminu a obohacené mouky. Obohacená mouka obsahuje pšeničnou mouku, niacin, kyselinu listovou a sódu na pečení.

Tuku, sodíku a cholesterolu

Jedna porce má 0,5 g nasycených tuků, 2 g polynenasyceného tuku a 1 g mononenasycených tuků. Celkový obsah tuku činí 5 procent denní hodnoty potřebné pro stravu s obsahem 2 000 kalorií. Podávaná dávka obsahuje 0g trans-tuku. Čtyři krekery klubu Keebler Club obsahují 125 mg sodíku, což představuje 5% denní hodnoty. Club crackery obsahují 0mg cholesterolu.

Sacharidy a bílkoviny

Keebler Club Original Crackers neposkytují významný zdroj sacharidů nebo bílkovin v porci. Krekery obsahují 9g celkového množství sacharidů. To poskytuje 3% denní částky, kterou potřebujete na stravu s obsahem 2 000 kalorií. Jedna porce poskytuje 1g vlákniny, která tvoří 4% denní hodnoty. Keebler Club Crackers obsahují pouze 1g bílkovin na porci.

Vitamíny a minerály

Keebler Club Original Crackers neposkytují významné zdroje vitamínů nebo minerálů. Krekery obsahují 0 g vitaminu A, vitamínu C, železa, draslíku a vápníku. Nedívejte se na Keebler Original Club Crackers jako zdroj vitamínů.