Lanolin používá

Lanolin má uklidněnou, nudnou a vysušenou pleť již od starých Řeků. Odvozený z oleje v ovčí vlně, lanolin hluboce hydratuje pokožku a vytváří ochrannou bariéru, která drží ve vodě a zabraňuje usušení kůže. Zatímco má tak dlouhou tradici jako zvlhčující prostředek, lanolin má mnoho dalších použití, včetně toho, že je v různých kosmetických a kosmetických přípravcích pro lidi všech věkových kategorií. Několik informací vám ulehčí, abyste zjistili, kde můžete lanolin začlenit do svého režimu krásy.

Proč funguje pro režimy krásy

Lanolin je vyroben z tuku, který se nachází uvnitř ovčí vlny a je to lipid nebo tuk. Se schopností hluboce zvlhčovat a chránit, lanolin dodává do pokožky o 400 procent více vlhkosti. Jako přirozeně odvozená sloučenina je lanolin dostatečně jemný, aby mohl být používán jak dětmi, tak dospělými pro různé ošetření kůže. Lanolinův nárůst popularity lze přisoudit jeho schopnosti přidat hydratační sílu k různým výrobkům pro péči o pleť a vlasy. Ve své čisté formě je lanolin v žluté voskovité látce a je k dispozici také jako kapalina.

Lanolin pro péči o pleť

S působivou hydratační schopností je lanolin velkým přínosem pro pokožku. Kromě použití lanolin-infuze hydratační krémy a pleťové krémy, můžete lanolin smetanu krém do stresované kůžičky obnovit zdravé nehty, nehty, nohy a ruce. Přineste lanolin venku na opalovací krémy, které chrání před poškozujícími paprsky a udržují vlhkost pokožky. Používejte balzám na rty s lanolinem, který léčí suché, popraskané rty a zabraňte poškození z drsných větrů, sluncí nebo chladných teplot. Lanolin může být užitečný také pro muže a ženy, pokud jde o holení – vlhkost zjemňuje vlasy a chrání pokožku před účinky sušení pravidelného použití holicího strojku. Chcete-li začít s vaší noční rutinou, aplikujte silný hydratační krém obsahující lanolin, který udržuje pokožku bohatou a udržuje elasticitu pokožky.

Lanolin pro péči o vlasy

Přidání lanolinu do vlasové péče může přeměnit suché, křehké vlasy na svěží a krásné zámky. Šampony a kondicionéry na bázi lanolinu zajišťují hladké vlasové folikuly a mohou vaše kadeře vypadat co nejlépe s brilantním leskem a jemnou měkkostí. Lanolin-infuzované stylingové produkty jako vosky a krémy pomáhají vytvářet dokonalý vzhled, přinášející jemnost vlasů. Pokud je lanolin používán pomalu, může být také aplikován na pokožku hlavy, aby se obnovila suchá kůže. Můžete vypláchnout lanolin ven se šamponem ráno – mějte na paměti, že toto ošetření by mohlo zbarvit vaši polštářovou kazetu.

Lanolin v kosmetice

Udržujte obličej svěží a měkký tím, že nosíte kosmetiku s lanolinem. Tekuté podklady a lisované prášky, které obsahují komponenty lanolinu, pokrývají pokožku a hluboce hydratují. Při běžném používání bude kosmetika založená na lanolinu dokonce tón pokožky a vytváří zdravou záři. Lisované oční stíny, které obsahují lanolin, udržují citlivou pokožku kolem očního okolí těsně a chrání nohy. A nezapomeňte na svou oblíbenou krémovou rtěnku – krémovou díky hydratační síti, která je lanolin.