Práce, které zahrnují fitness

Fyzická zdatnost zahrnuje sílu, vytrvalost a obratnost. Chcete-li zadat kariéru, která zahrnuje fitness, promluvte s některými lidmi, kteří jsou v této oblasti v současné době. Zeptejte se na typický pracovní den a na jaké fyzické požadavky se práce týká. Požádejte také o doporučení, jak se fyzicky a psychicky připravit na novou kariéru.

Pracovníci v posilovně, jako jsou osobní trenéři, skupinové cvičné instruktoři a trenéři pro fyzickou rehabilitaci, učí ostatní, jak používat dietu a cvičení k dosažení cílů v oblasti fitness. Mnoho z těchto pracovních míst vyžaduje certifikaci. Například Americká rada pro cvičení nabízí certifikáty pro různé kariéry. Certifikační agentura zpravidla nabízí zkoušky pro otestování vašich znalostí o fyziologii člověka, vhodných stravovacích návycích a dalších otázkách souvisejících s fitness.

Sportovci musí udržovat svou fyzickou zdatnost, aby mohli dobře působit ve svém sportu nebo aktivitě. Například maratónští běžci trénují celoročně závodní závod. Fotbaloví hráči a hráči baseballu jdou do fyzických kondičních táborů, aby se připravovali na nadcházející sezónu. Vedle sportovně-specifické výcviku, mnoho sportovců zvedá váhy a provádí kardiovaskulární cvičení, aby si získali výhodu nad svými konkurenty.

Stavební práce zahrnují těžké zvedání, kladiva, řezání a mnoho dalších fyzicky náročných činností. Aby pracovali, musí pracovníci rozvíjet specifické fyzické dovednosti, stejně jako celkovou zdatnost. Některé stavební inženýrské práce vyžadují schopnost provádět náročné úkoly v nebezpečných podmínkách. Například ocelářští pracovníci, kteří budovají mrakodrap, musí vykonávat svou práci při pečlivém vyvážení na úzkých kovových nosnících.

Práce v oblasti vymáhání práva a vojenské práce vyžadují také fyzickou zdatnost. Rekrutají se účastnit výcvikových táborů, aby získali fyzické dovednosti potřebné pro dokončení svých prací. Ti, kteří nedosáhli minimálních standardů fitness, nebudou přijímat pracovní místa. Po přijetí doporučuje mnoho oddělení pravidelné školení, které zajišťují kontinuální fyzickou kondici.

Hasiči se bouří do planoucí budovy, aby našli přeživší. Pokud jsou oběť v bezvědomí, musí mít hasiči dostatečnou schopnost, aby je provedli. Pro boj s ohněm používají velké, těžké hadice k rozprašování vody. Tyto úkoly, mimo jiné, činí hasiči obtížnou práci pro všechny, ale nejvíce fyzicky fit. Aby se kandidáti stali hasičem, musí absolvovat přísné fyzické testy, které zahrnují úkoly specifické pro danou práci, jako jsou nosné hadice na dlouhé vzdálenosti, stejně jako běžné fyzické cvičení, jako jsou vytahování a sprinty.

Fitness pracovníci

Sportovci

Konstrukce

Vymáhání práva a vojenství

Hasiči