Skákání lana pro posílení hole

Skákací lano je považováno za cvičení s vysokým nárazem, protože zvednete celou svou tělesnou hmotnost ze země a zachyťte ji na mílích vašich nohou. To může pomoci vašim holením, stejně jako další kosti ve vašem těle, být silnější, ale může také vést k bolestivým holením dlahy. Spárujte svá skákací rutina s hřebenovými cviky, abyste pomohli vašim třásněm vydělat co nejvíce z vašeho cvičení.

Muži a ženy mají tendenci ztrácet kostní hmotu ve stáří, i když ženy ztrácejí rychleji než muži. Cvičení s vysokým nárazem, jako je skákací lano, pomáhají obnovit hustotu kostí a snižují riziko osteoporózy. Když skočíte a přistanete na koule vašich nohou, vaše kosti holení absorbují většinu nárazu a začnou vytvářet kosti. Využíváte výhody celého těla, včetně vysoce rizikových oblastí, jako jsou boky a páteř.

Kromě toho, že jste stavitelem kostí, skákání lana pomáhá rozvíjet silné svaly v holeně a telat. Na rozdíl od druhu skákacího lana, které si pamatujete z dětského hřiště, skákání na cvičení vyžaduje malý pohyb. Jediné části vašeho těla, které se dotýkají podlahy, jsou koule vašich nohou a udržují spodní nohy v záběru během seskoku. Nevyžaduje moc skákání, které pomohou vašim kostem, což je další výhoda – dvě až deset minut denně může mít vliv.

Chcete-li zaměřit nápor nárazu na vaše holení a telata, držte se správného skokového tvaru. Bounce jen pár centimetrů od podlahy na mílích vašich nohou – dost zbavit lana, ale ne mnohem víc. To vám pomáhá skočit vysokou rychlostí, abyste zvýšili srdeční frekvenci a měli také silný kardiovaskulární trénink. Držte lanové rukojeti na každé straně se zkřivenými lokty, otáčejte pouze zápěstí a ruce, aby se lano pohybovalo, není třeba houpat ruce, což vás jen zpomaluje. Přistání na obě nohy nebo standardní skákání je nejlepší, když jste začátečník, ale můžete se pohybovat až k složitějším pohybům, jako např. Přeskakování střídajících se nohou s každým otočením nebo skákání z jedné strany do druhé.

Je možné, aby se dlaňové dlahy vyvíjely z hlavního bičování, jak se vaše holeně dostanou při skákání lana. Hřebenové dlahy způsobují bolest ve svalech podél nohy, jsou běžné u běžců a lidí, kteří se opakovaně skočí na tvrdé povrchy, zejména u těch, kteří jsou pro cvičení nový. Chcete-li zabránit problému, udržujte své svaly na břicho silné s dalšími cviky, jako je zvrácení lýtka, kde stojíte s patou na okraji kroku a vaše prsty visí. Spusťte nohy, držte se na koleji, aby se vyvážel, a pak zvedněte prsty tak vysoko, jak jen můžete. Proveďte dvě sady po 15. Po zformování svalů přes skákací a opačné lýtko se zvyšuje, je pravděpodobné, že vaše holení dlahy zmizí. Pokud máte obavy z bolesti v holech, nebo se objeví náhlé a bodavé, přestanete se cvičit a poraďte se s lékařem.

Budování vašich kostí

Důvody k seskoku lana

Správný formulář

Zabraňte šíření holení